266 000 €
280 €/m²
Property 13845 photo 1
Property 13845 photo 2
Property 13845 photo 3

Ayrıntılar

  • Yapı izni oranı: 0,3
  • Denize mesafe: 850 m
  • En yakın şehire uzaklık: 3 km
  • Havaalanına uzaklık: 25 km

Açıklama

Satılık Arsa 950 metrekare Attiki’de. Şehir planının bir parçasıdır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
270 000 € 198 €/m²
  • Nesne kodu 38995
  • Metrekare 1359 m²
  • Denize uzaklık 7100 m
Satılık
395 000 € 897 €/m²
  • Nesne kodu 10955
  • Metrekare 440 m²
  • Denize uzaklık 3500 m
Satılık
250 000 € 415 €/m²
  • Nesne kodu 19314
  • Metrekare 602 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
266 000 € 280 €/m²
  • Nesne kodu 13845
  • Metrekare 950 m²
  • Denize uzaklık 850 m
Satılık
320 000 € 290 000 € 362 €/m²
  • Nesne kodu 42964
  • Metrekare 800 m²
  • Denize uzaklık 8700 m
Satılık
350 000 € 39 €/m²
  • Nesne kodu 23362
  • Metrekare 8850 m²
  • Denize uzaklık 1600 m
Satılık
360 000 € 292 €/m²
  • Nesne kodu 25148
  • Metrekare 1230 m²
  • Denize uzaklık 200 m
Satılık
275 000 € 198 €/m²
  • Nesne kodu 11564
  • Metrekare 1385 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
370 000 € 356 €/m²
  • Nesne kodu 33921
  • Metrekare 1038 m²
  • Denize uzaklık 17000 m
Satılık
230 000 € 180 000 € 453 €/m²
  • Nesne kodu 6860
  • Metrekare 397 m²
  • Denize uzaklık 2000 m

Bülten aboneliği