275 000 €
198 €/m²
Property 11564 photo 1
Property 11564 photo 2
Property 11564 photo 3
Property 11564 photo 4
Property 11564 photo 5

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 1000 m
  • Havaalanına uzaklık: 17 km

Açıklama

Satılık Arsa 1385 metrekare Attiki’de.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
250 000 € 208 €/m²
  • Nesne kodu 11565
  • Metrekare 1200 m²
  • Denize uzaklık 1300 m
Satılık
335 000 € 549 €/m²
  • Nesne kodu 7611
  • Metrekare 610 m²
  • Denize uzaklık 1300 m
Satılık
267 000 € 41 €/m²
  • Nesne kodu 14960
  • Metrekare 6458 m²
  • Denize uzaklık 250 m
Satılık
270 000 € 198 €/m²
  • Nesne kodu 38995
  • Metrekare 1359 m²
  • Denize uzaklık 7100 m
Satılık
330 000 € 300 €/m²
  • Nesne kodu 22407
  • Metrekare 1100 m²
  • Denize uzaklık 1900 m
Satılık
400 000 € 496 €/m²
  • Nesne kodu 56518
  • Metrekare 805 m²
  • Denize uzaklık 60 m
Satılık
320 000 € 290 000 € 362 €/m²
  • Nesne kodu 42964
  • Metrekare 800 m²
  • Denize uzaklık 8700 m
Satılık
395 000 € 897 €/m²
  • Nesne kodu 10955
  • Metrekare 440 m²
  • Denize uzaklık 3500 m
Satılık
266 000 € 280 €/m²
  • Nesne kodu 13845
  • Metrekare 950 m²
  • Denize uzaklık 850 m
Satılık
250 000 € 62 €/m²
  • Nesne kodu 19323
  • Metrekare 4000 m²
  • Denize uzaklık 5500 m

Bülten aboneliği