130 000 € 118 000 €
19 €/m²
Property 25405 photo 1
Property 25405 photo 2
Property 25405 photo 3
Property 25405 photo 4
Property 25405 photo 5

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 7300 m
  • En yakın şehire uzaklık: 7,3 km
  • Havaalanına uzaklık: 36 km

Açıklama

Satılık Arsa 6000 metrekare Girit’te. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 200 metrekare. Mülk, muhteşem panoramik bir deniz, dağ manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
194 000 € 96 €/m²
  • Nesne kodu 65233
  • Metrekare 2005 m²
  • Denize uzaklık 622 m
Satılık
140 000 € 187 €/m²
  • Nesne kodu 57456
  • Metrekare 748 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
İstek üzeri
  • Nesne kodu 46788
  • Metrekare 1451 m²
  • Denize uzaklık 200 m
Satılık
120 000 € 32 €/m²
  • Nesne kodu 56751
  • Metrekare 3732 m²
  • Denize uzaklık 5500 m
Satılık
140 000 € 26 €/m²
  • Nesne kodu 56098
  • Metrekare 5335 m²
  • Denize uzaklık 6500 m
Satılık
150 000 € 34 €/m²
  • Nesne kodu 64036
  • Metrekare 4290 m²
  • Denize uzaklık 352 m
Satılık
150 000 € 60 €/m²
  • Nesne kodu 41628
  • Metrekare 2500 m²
  • Denize uzaklık 1400 m
Satılık
128 000 € 128 €/m²
  • Nesne kodu 64004
  • Metrekare 997 m²
  • Denize uzaklık 1670 m
Satılık
120 000 € 94 €/m²
  • Nesne kodu 65362
  • Metrekare 1270 m²
  • Denize uzaklık 3600 m
Satılık
140 000 € 7 €/m²
  • Nesne kodu 42793
  • Metrekare 19700 m²
  • Denize uzaklık 5600 m

Bülten aboneliği