120 000 €
94 €/m²
Property 65362 photo 1
Property 65362 photo 2
Property 65362 photo 3

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 3600 m
  • Havaalanına uzaklık: 61 km

Açıklama

Satılık Arsa 1270 metrekare Girit’te. Şehir planının bir parçasıdır. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Arsanın imarı bulunmaktadır. Daire ruhsatlı 240 metrekare. Mülk, güzel bir şehir manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
100 000 € 67 €/m²
  • Nesne kodu 57162
  • Metrekare 1471 m²
  • Denize uzaklık 5000 m
Satılık
100 000 € 55 €/m²
  • Nesne kodu 50361
  • Metrekare 1800 m²
  • Denize uzaklık 25000 m
Satılık
140 000 € 132 €/m²
  • Nesne kodu 65485
  • Metrekare 1060 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
160 000 € 677 €/m²
  • Nesne kodu 56709
  • Metrekare 236 m²
  • Denize uzaklık 338 m
Satılık
130 000 € 64 000 € 17 €/m²
  • Nesne kodu 38246
  • Metrekare 3700 m²
  • Denize uzaklık 1400 m
Satılık
150 000 € 120 000 € 28 €/m²
  • Nesne kodu 47008
  • Metrekare 4150 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
150 000 € 197 €/m²
  • Nesne kodu 64066
  • Metrekare 758 m²
  • Denize uzaklık 500 m
Satılık
100 000 € 93 €/m²
  • Nesne kodu 42269
  • Metrekare 1070 m²
  • Denize uzaklık 10000 m
Satılık
100 000 € 200 €/m²
  • Nesne kodu 41762
  • Metrekare 500 m²
  • Denize uzaklık 120 m
Satılık
110 000 € 27 €/m²
  • Nesne kodu 51904
  • Metrekare 4017 m²
  • Denize uzaklık 6000 m

Bülten aboneliği