Satılık - Arsa 20000 m² Korfu’da

Yunanistan İyon Adaları Korfu Korfu
500 000 €
25 €/m²
Property 4975 photo 1
Property 4975 photo 2
Property 4975 photo 3
Property 4975 photo 4
Property 4975 photo 5
Property 4975 photo 6

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 2000 m
  • En yakın şehire uzaklık: 45 km
  • Havaalanına uzaklık: 16 km

Açıklama

Satılık Arsa 20000 metrekare Korfu’da.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
405 000 € 36 €/m²
  • Nesne kodu 34063
  • Metrekare 11000 m²
  • Denize uzaklık 2500 m
Satılık
430 000 € 102 €/m²
  • Nesne kodu 42181
  • Metrekare 4200 m²
  • Denize uzaklık 2500 m
Satılık
600 000 € 491 €/m²
  • Nesne kodu 24955
  • Metrekare 1220 m²
  • Denize uzaklık 50 m
Satılık
470 000 € 47 €/m²
  • Nesne kodu 47378
  • Metrekare 10000 m²
  • Denize uzaklık 1300 m
Satılık
450 000 € 180 €/m²
  • Nesne kodu 4068
  • Metrekare 2500 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
430 000 € 84 €/m²
  • Nesne kodu 63499
  • Metrekare 5064 m²
  • Denize uzaklık 700 m
Satılık
500 000 € 41 €/m²
  • Nesne kodu 10252
  • Metrekare 12000 m²
  • Denize uzaklık 400 m
Satılık
580 000 € 33 €/m²
  • Nesne kodu 42862
  • Metrekare 17500 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
500 000 € 25 €/m²
  • Nesne kodu 4975
  • Metrekare 20000 m²
  • Denize uzaklık 2000 m

Bülten aboneliği