Satılık - Arsa 17500 m² Korfu’da

Yunanistan İyon Adaları Korfu Korfu
580 000 €
33 €/m²
Property 42862 photo 1
Property 42862 photo 2
Property 42862 photo 3
Property 42862 photo 4
Property 42862 photo 5
Property 42862 photo 6
Property 42862 photo 7
Property 42862 photo 8

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 3000 m
  • En yakın şehire uzaklık: 7 km
  • Havaalanına uzaklık: 2 km

Açıklama

Satılık Arsa 17500 metrekare Korfu’da. Şehir planının dışındadır .

Konum

Benzer öğeler

Satılık
630 000 € 152 €/m²
  • Nesne kodu 40443
  • Metrekare 4143 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
690 000 € 136 €/m²
  • Nesne kodu 65497
  • Metrekare 5060 m²
  • Denize uzaklık 30 m
Satılık
650 000 € 52 €/m²
  • Nesne kodu 35185
  • Metrekare 12500 m²
  • Denize uzaklık 1600 m
Satılık
550 000 € 57 €/m²
  • Nesne kodu 35807
  • Metrekare 9500 m²
  • Denize uzaklık 2500 m
Satılık
580 000 € 10 €/m²
  • Nesne kodu 51292
  • Metrekare 58000 m²
  • Denize uzaklık 5000 m
Satılık
650 000 € 10 €/m²
  • Nesne kodu 51125
  • Metrekare 60000 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
750 000 € 370 000 € 92 €/m²
  • Nesne kodu 33678
  • Metrekare 4000 m²
  • Denize uzaklık 2500 m
Satılık
480 000 € 50 €/m²
  • Nesne kodu 37270
  • Metrekare 9500 m²
  • Denize uzaklık 650 m
Satılık
550 000 € 220 €/m²
  • Nesne kodu 6155
  • Metrekare 2500 m²
  • Denize uzaklık 450 m
Satılık
650 000 € 550 000 € 54 €/m²
  • Nesne kodu 29407
  • Metrekare 10025 m²
  • Denize uzaklık 350 m

Bülten aboneliği