Satılık - Arsa 1036 m² Attiki’de

Yunanistan Attica Atina - Batı Acharnes
240 000 €
231 €/m²
Property 32068 photo 1

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 12000 m
  • En yakın şehire uzaklık: 39 km
  • Havaalanına uzaklık: 25 km

Açıklama

Satılık Arsa 1036 metrekare Attiki’de. Şehir planının bir parçasıdır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
240 000 € 231 €/m²
  • Nesne kodu 32068
  • Metrekare 1036 m²
  • Denize uzaklık 12000 m
Satılık
250 000 € 62 €/m²
  • Nesne kodu 19323
  • Metrekare 4000 m²
  • Denize uzaklık 5500 m
Satılık
270 000 € 198 €/m²
  • Nesne kodu 38995
  • Metrekare 1359 m²
  • Denize uzaklık 7100 m
Satılık
265 000 € 72 €/m²
  • Nesne kodu 56755
  • Metrekare 3660 m²
  • Denize uzaklık 90 m
Satılık
250 000 € 415 €/m²
  • Nesne kodu 19314
  • Metrekare 602 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
210 000 € 170 000 € 188 €/m²
  • Nesne kodu 7220
  • Metrekare 903 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
335 000 € 549 €/m²
  • Nesne kodu 7611
  • Metrekare 610 m²
  • Denize uzaklık 1300 m
Satılık
250 000 € 208 €/m²
  • Nesne kodu 11565
  • Metrekare 1200 m²
  • Denize uzaklık 1300 m
Satılık
290 000 € 194 €/m²
  • Nesne kodu 31352
  • Metrekare 1490 m²
  • Denize uzaklık 2500 m

Bülten aboneliği