267 000 €
41 €/m²
Property 14960 photo 1
Property 14960 photo 2
Property 14960 photo 3
Property 14960 photo 4
Property 14960 photo 5
Property 14960 photo 6
Property 14960 photo 7
Property 14960 photo 8

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 250 m
  • Havaalanına uzaklık: 73 km

Açıklama

Satılık Arsa 6458 metrekare Attiki’de. Şehir planının dışındadır . Arsada: belediye suyu. Daire ruhsatlı 240 metrekare. Mülk, güzel bir deniz manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
335 000 € 549 €/m²
  • Nesne kodu 7611
  • Metrekare 610 m²
  • Denize uzaklık 1300 m
Satılık
266 000 € 280 €/m²
  • Nesne kodu 13845
  • Metrekare 950 m²
  • Denize uzaklık 850 m
Satılık
215 000 € 215 €/m²
  • Nesne kodu 19254
  • Metrekare 1000 m²
  • Denize uzaklık 250 m
Satılık
275 000 € 198 €/m²
  • Nesne kodu 11564
  • Metrekare 1385 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
285 000 € 82 €/m²
  • Nesne kodu 37866
  • Metrekare 3470 m²
  • Denize uzaklık 5000 m
Satılık
400 000 € 496 €/m²
  • Nesne kodu 56518
  • Metrekare 805 m²
  • Denize uzaklık 60 m
Satılık
395 000 € 897 €/m²
  • Nesne kodu 10955
  • Metrekare 440 m²
  • Denize uzaklık 3500 m
Satılık
350 000 € 166 €/m²
  • Nesne kodu 46035
  • Metrekare 2100 m²
  • Denize uzaklık 80 m
Satılık
240 000 € 188 €/m²
  • Nesne kodu 31349
  • Metrekare 1273 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
260 000 € 93 €/m²
  • Nesne kodu 36621
  • Metrekare 2786 m²
  • Denize uzaklık 14000 m

Bülten aboneliği