350 000 €
166 €/m²
Property 46035 photo 1
Property 46035 photo 2

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 80 m
  • Havaalanına uzaklık: 77 km

Açıklama

Satılık çit Arsa 2100 metrekare Attiki’de. Şehir planının dışındadır . Arsada: imar izni, belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 600 metrekare.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
500 000 € 51 €/m²
  • Nesne kodu 5920
  • Metrekare 9780 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
335 000 € 549 €/m²
  • Nesne kodu 7611
  • Metrekare 610 m²
  • Denize uzaklık 1300 m
Satılık
500 000 € 55 €/m²
  • Nesne kodu 9560
  • Metrekare 9000 m²
  • Denize uzaklık 100 m
Satılık
395 000 € 897 €/m²
  • Nesne kodu 10955
  • Metrekare 440 m²
  • Denize uzaklık 3500 m
Satılık
320 000 € 61 €/m²
  • Nesne kodu 11732
  • Metrekare 5200 m²
  • Denize uzaklık 800 m
Satılık
400 000 € 82 €/m²
  • Nesne kodu 13128
  • Metrekare 4870 m²
  • Denize uzaklık 1500 m
Satılık
510 000 € 368 €/m²
  • Nesne kodu 13785
  • Metrekare 1385 m²
  • Denize uzaklık 800 m
Satılık
430 000 € 431 €/m²
  • Nesne kodu 13792
  • Metrekare 996 m²
  • Denize uzaklık 500 m
Satılık
318 000 € 963 €/m²
  • Nesne kodu 14028
  • Metrekare 330 m²
  • Denize uzaklık 1400 m

Bülten aboneliği