480 000 €
758 €/m²
Property 64080 photo 1
Property 64080 photo 2

Ayrıntılar

  • Yapı izni oranı: 0,4
  • Denize mesafe: 625 m
  • Havaalanına uzaklık: 19 km

Açıklama

Satılık Arsa 633 metrekare Attiki’de.

Lagonisi’de 633 m² Arsa – Kesintisiz Deniz Manzarası

📍 Konum

Bölge: Lagonisi, Kalyvia Thorikou (Attika)

Pozisyon: Prestijli, amfi tiyatro tarzında

Denize mesafe: 630 m

🌿 Arsa Özellikleri

Alan: 633 m²

Cephe: 17 m

Köşe arsa, güney yönlü

Eğimli – çok katlı mimari için ideal

Saronik Körfezi’ne kesintisiz manzara

Asfalt yoldan erişim

İmar planı içinde / konut alanı

📐 İmar Bilgileri

İnşaat Katsayısı (B.F.): 0,40

İmar Katsayısı (C.F.): 30%

🌊 Avantajlar

✔️ Amfi tiyatro konumu ile benzersiz deniz manzarası

✔️ Yüksek talep gören gelişmekte olan bir bölgede

✔️ Lüks kalıcı veya tatil evi için ideal

✔️ Gelecekte değer kazanımı ile yatırım için uygun

📏 Mesafeler

Deniz: 0,63 km

Lagonisi Merkezi: 2 km

Sounio: 20 km

Eleftherios Venizelos Havalimanı: 22 km

Atina Merkezi: 35 km

📌 Saronik Körfezi’ne amfi tiyatro manzaralı nadir bir arsa, hızlı gelişen bir bölgede. Deniz manzaralı bir konut veya yüksek potansiyelli yatırım mülkü arayanlar için ideal bir seçenek.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
600 000 € 400 000 € 417 €/m²
  • Nesne kodu 10436
  • Metrekare 957 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
450 000 € 78 €/m²
  • Nesne kodu 22907
  • Metrekare 5704 m²
  • Denize uzaklık 2500 m
Satılık
650 000 € 1081 €/m²
  • Nesne kodu 4337
  • Metrekare 601 m²
  • Denize uzaklık 600 m
Satılık
510 000 € 368 €/m²
  • Nesne kodu 13785
  • Metrekare 1385 m²
  • Denize uzaklık 800 m
Satılık
560 000 € 215 €/m²
  • Nesne kodu 9578
  • Metrekare 2600 m²
  • Denize uzaklık 15000 m
Satılık
540 000 € 245 €/m²
  • Nesne kodu 64082
  • Metrekare 2200 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
450 000 € 225 €/m²
  • Nesne kodu 31362
  • Metrekare 2000 m²
  • Denize uzaklık 10000 m
Satılık
500 000 € 238 €/m²
  • Nesne kodu 31278
  • Metrekare 2100 m²
  • Denize uzaklık 550 m
Satılık
440 000 € 500 €/m²
  • Nesne kodu 59235
  • Metrekare 880 m²
  • Denize uzaklık 1800 m

Bülten aboneliği