300 000 €
214 €/m²
Property 49648 photo 1
Property 49648 photo 2

Ayrıntılar

  • Yapı izni oranı: 0,8
  • Denize mesafe: 400 m
  • Havaalanına uzaklık: 65 km

Açıklama

Satılık Arsa 1400 metrekare Pieria’da. Şehir planının bir parçasıdır. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Arsanın imarı bulunmaktadır. Daire ruhsatlı 1120 metrekare. Mülk, muhteşem panoramik bir deniz, dağ, şehir manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
300 000 € 214 €/m²
  • Nesne kodu 49648
  • Metrekare 1400 m²
  • Denize uzaklık 400 m
Satılık
350 000 € 311 €/m²
  • Nesne kodu 21582
  • Metrekare 1123 m²
  • Denize uzaklık 4500 m
Satılık
400 000 € 16 €/m²
  • Nesne kodu 35640
  • Metrekare 24000 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
350 000 € 50 €/m²
  • Nesne kodu 36680
  • Metrekare 6890 m²
  • Denize uzaklık 30000 m
Satılık
360 000 € 800 €/m²
  • Nesne kodu 29180
  • Metrekare 450 m²
  • Denize uzaklık 40 m
Satılık
420 000 € 32 €/m²
  • Nesne kodu 48655
  • Metrekare 12955 m²
  • Denize uzaklık 150 m
Satılık
270 000 € 135 €/m²
  • Nesne kodu 40101
  • Metrekare 2000 m²
  • Denize uzaklık 250 m
Satılık
281 000 € 67 €/m²
  • Nesne kodu 48956
  • Metrekare 4151 m²
  • Denize uzaklık 1300 m
Satılık
400 000 € 333 €/m²
  • Nesne kodu 9806
  • Metrekare 1200 m²
  • Denize uzaklık 4500 m
Satılık
380 000 € 41 €/m²
  • Nesne kodu 43615
  • Metrekare 9062 m²
  • Denize uzaklık 2000 m

Bülten aboneliği