99 nesneleri 7 sayfa

Satılık
180 000 € 135 000 € 33 €/m²
  • Nesne kodu 11573
  • Metrekare 4000 m²
  • Denize uzaklık 200 m
Satılık
400 000 € 350 000 € 2333 €/m²
  • Nesne kodu 12423
  • Metrekare 150 m²
  • Denize uzaklık 300 m
Satılık
450 000 € 750 €/m²
  • Nesne kodu 12983
  • Metrekare 600 m²
  • Rooms 4
Satılık
2 800 000 € 64 €/m²
  • Nesne kodu 14580
  • Metrekare 43500 m²
  • Denize uzaklık 1500 m
Satılık
380 000 € 250 000 € 1315 €/m²
  • Nesne kodu 19442
  • Metrekare 190 m²
  • Denize uzaklık 30 m
Satılık
90 000 € 30 €/m²
  • Nesne kodu 19882
  • Metrekare 3000 m²
  • Denize uzaklık 400 m
Satılık
150 000 € 110 000 € 244 €/m²
  • Nesne kodu 19932
  • Metrekare 450 m²
  • Denize uzaklık 4500 m
Satılık
900 000 € 2000 €/m²
  • Nesne kodu 21359
  • Metrekare 450 m²
  • Rooms 8
Satılık
500 000 € 116 €/m²
  • Nesne kodu 21400
  • Metrekare 4300 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
İstek üzeri
  • Nesne kodu 21558
  • Metrekare 400 m²
  • Denize uzaklık 5000 m
Satılık
100 000 € 1886 €/m²
  • Nesne kodu 21578
  • Metrekare 53 m²
  • Denize uzaklık 5000 m
Satılık
70 000 € 269 €/m²
  • Nesne kodu 21579
  • Metrekare 260 m²
  • Denize uzaklık 5500 m
Satılık
100 000 € 400 €/m²
  • Nesne kodu 21580
  • Metrekare 250 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
340 000 € 261 €/m²
  • Nesne kodu 21581
  • Metrekare 1300 m²
  • Denize uzaklık 4000 m

Yunanistan, Litohoro’da Gayrimenkul

Litohoro, Yunanistan’daki en büyüleyici yerlerden biridir; Olimpos Dağı’nın eteklerinde, Ege Denizi’ne sadece birkaç dakika uzaklıkta bulunan geleneksel bir kasabadır. Dağ ve plajın bu eşsiz kombinasyonu ile Selanik’ten kolay ulaşım, Litohoro’daki gayrimenkulü yaşamak, tatil yapmak ve yatırım için son derece cazip hale getirir.

Litohoro’da Neden Gayrimenkul Satın Almalısınız?

Litohoro, otantik bir Yunan atmosferi, temiz doğası ve Olimpos Dağı’na dair etkileyici manzaraları sunar. Bölge; ılıman iklimi, uzun sahil şeridi ve Enipeas Boğazı’nda çok sayıda yürüyüş parkuru ile şelaleleriyle bilinir. Aynı zamanda hareketli Selanik şehrine ve uluslararası havaalanına yakın olmanız, burayı yıl boyunca kullanım ya da tatil evi olarak ideal kılar.

Litohoro’daki emlak fiyatları genellikle Yunanistan’daki birçok popüler adaya kıyasla daha erişilebilirdir; yaz aylarında kiralama potansiyeli ise istikrarlı şekilde büyümektedir. Bu da bölgeyi hem kişisel kullanım hem de uzun vadeli yatırım için ilginç kılar.

Litohoro’da Gayrimenkul Türleri

Litohoro’nun içinde ve çevresinde geniş bir gayrimenkul yelpazesi bulabilirsiniz:

  • Daireler – kasaba merkezinde, mağazalara, kafelere ve hizmetlere yakın konforlu seçenekler.
  • Taş detaylı geleneksel evler ve ahşap balkonlar; dağlık Makedonya’nın karakterini yansıtır.
  • Modern villalar – deniz veya dağ manzaralı, özel bahçeli ve çoğu zaman yüzme havuzlu.
  • İnşaat arsaları – Olimpos’a ya da sahile yakın, kendi özel evinizi inşa etmek isteyenler için.