400 000 €
331 €/m²
Property 9829 photo 1
Property 9829 photo 2

Ayrıntılar

  • Yapı izni oranı: 0,8
  • Denize mesafe: 5000 m
  • Havaalanına uzaklık: 50 km

Açıklama

Satılık Arsa 1208 metrekare Pieria’da. Şehir planının bir parçasıdır. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 967 metrekare. Mülk, muhteşem panoramik bir deniz, dağ, şehir manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
340 000 € 261 €/m²
  • Nesne kodu 21581
  • Metrekare 1300 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
350 000 € 320 000 € 65 €/m²
  • Nesne kodu 3225
  • Metrekare 4862 m²
  • Denize uzaklık 50 m
Satılık
500 000 € 116 €/m²
  • Nesne kodu 21400
  • Metrekare 4300 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
500 000 € 12 €/m²
  • Nesne kodu 34596
  • Metrekare 40000 m²
  • Denize uzaklık 1500 m
Satılık
400 000 € 331 €/m²
  • Nesne kodu 9829
  • Metrekare 1208 m²
  • Denize uzaklık 5000 m
Satılık
390 000 € 35 €/m²
  • Nesne kodu 42711
  • Metrekare 11111 m²
  • Denize uzaklık 5000 m
Satılık
350 000 € 50 €/m²
  • Nesne kodu 36680
  • Metrekare 6890 m²
  • Denize uzaklık 30000 m
Satılık
500 000 € 395 000 € 58 €/m²
  • Nesne kodu 26240
  • Metrekare 6750 m²
  • Denize uzaklık 120 m
Satılık
550 000 € 11 €/m²
  • Nesne kodu 49274
  • Metrekare 48714 m²
  • Denize uzaklık 7000 m
Satılık
350 000 € 190 000 € 313 €/m²
  • Nesne kodu 40014
  • Metrekare 607 m²
  • Denize uzaklık 2500 m

Bülten aboneliği