Satılık - Arsa 600 m² Pieria’da

Yunanistan Makedonya Pieria Katerini
425 000 €
708 €/m²
Property 52422 photo 1
Property 52422 photo 2
Property 52422 photo 3
Property 52422 photo 4
Property 52422 photo 5
Property 52422 photo 6
Property 52422 photo 7
Property 52422 photo 8
Property 52422 photo 9
Property 52422 photo 10
Property 52422 photo 11
Property 52422 photo 12
Property 52422 photo 13
Property 52422 photo 14
Property 52422 photo 15
Property 52422 photo 16
Property 52422 photo 17
Property 52422 photo 18
Property 52422 photo 19
Property 52422 photo 20
Property 52422 photo 21
Property 52422 photo 22
Property 52422 photo 23
Property 52422 photo 24
Property 52422 photo 25

Ayrıntılar

  • Yapım Yılı: 1950
  • Oda sayısı: 9
  • Yapı izni oranı: 2
  • Denize mesafe: 8000 m
  • Havaalanına uzaklık: 85 km

Açıklama

Satılık Arsa 600 metrekare Pieria’da. Şehir planının bir parçasıdır. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
550 000 € 11 €/m²
  • Nesne kodu 49274
  • Metrekare 48714 m²
  • Denize uzaklık 7000 m
Satılık
425 000 € 708 €/m²
  • Nesne kodu 52422
  • Metrekare 600 m²
  • Rooms 9
Satılık
390 000 € 35 €/m²
  • Nesne kodu 42711
  • Metrekare 11111 m²
  • Denize uzaklık 5000 m
Satılık
360 000 € 800 €/m²
  • Nesne kodu 29180
  • Metrekare 450 m²
  • Denize uzaklık 40 m
Satılık
380 000 € 521 €/m²
  • Nesne kodu 9827
  • Metrekare 728 m²
  • Denize uzaklık 8000 m
Satılık
400 000 € 16 €/m²
  • Nesne kodu 35640
  • Metrekare 24000 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
380 000 € 41 €/m²
  • Nesne kodu 43615
  • Metrekare 9062 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
350 000 € 33 €/m²
  • Nesne kodu 41567
  • Metrekare 10300 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
350 000 € 190 000 € 313 €/m²
  • Nesne kodu 40014
  • Metrekare 607 m²
  • Denize uzaklık 2500 m
Satılık
400 000 € 333 €/m²
  • Nesne kodu 9806
  • Metrekare 1200 m²
  • Denize uzaklık 4500 m

Bülten aboneliği