Satılık - Arsa 617 m² Pieria’da

Yunanistan Makedonya Pieria Katerini
278 000 €
450 €/m²
Property 51753 photo 1
Property 51753 photo 2
Property 51753 photo 3

Ayrıntılar

  • Yapı izni oranı: 1,2
  • Denize mesafe: 8000 m
  • Havaalanına uzaklık: 85 km

Açıklama

Satılık Arsa 617 metrekare Pieria’da. Şehir planının bir parçasıdır. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Mülk, güzel bir dağ manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
350 000 € 320 000 € 65 €/m²
  • Nesne kodu 3225
  • Metrekare 4862 m²
  • Denize uzaklık 50 m
Satılık
240 000 € 200 000 €
  • Nesne kodu 3936
  • Metrekare 0 m²
  • Denize uzaklık 250 m
Satılık
350 000 € 311 €/m²
  • Nesne kodu 6460
  • Metrekare 1125 m²
  • Denize uzaklık 8000 m
Satılık
315 000 € 220 €/m²
  • Nesne kodu 6633
  • Metrekare 1428 m²
  • Denize uzaklık 7000 m
Satılık
275 000 € 230 000 € 167 €/m²
  • Nesne kodu 7090
  • Metrekare 1375 m²
  • Denize uzaklık 7000 m
Satılık
300 000 € 263 €/m²
  • Nesne kodu 7535
  • Metrekare 1140 m²
  • Denize uzaklık 7500 m
Satılık
300 000 € 230 000 € 46 €/m²
  • Nesne kodu 9057
  • Metrekare 4900 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
400 000 € 99 €/m²
  • Nesne kodu 9805
  • Metrekare 4008 m²
  • Denize uzaklık 400 m
Satılık
400 000 € 333 €/m²
  • Nesne kodu 9806
  • Metrekare 1200 m²
  • Denize uzaklık 4500 m
Satılık
380 000 € 521 €/m²
  • Nesne kodu 9827
  • Metrekare 728 m²
  • Denize uzaklık 8000 m

Bülten aboneliği