150 000 €
205 €/m²
Property 62922 photo 1

Ayrıntılar

  • Yapı izni oranı: 0,5
  • Denize mesafe: 90 m

Açıklama

Satılık Arsa 731 metrekare Thasoz’ta. Şehir planının bir parçasıdır. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Arsanın imarı bulunmaktadır. Daire ruhsatlı 365 metrekare.

Satılık arsa: Denize sadece 90 metre mesafede ve Skala Sotiros merkezine yakın mükemmel konumda.

Turistik konut inşası için ideal bir seçenek olup, plaja kolay erişim ve bölgedeki tüm olanaklara yakınlık sunar.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
218 000 € 650 €/m²
  • Nesne kodu 58350
  • Metrekare 335 m²
  • Denize uzaklık 180 m
Satılık
160 000 € 120 €/m²
  • Nesne kodu 60809
  • Metrekare 1327 m²
  • Denize uzaklık 1500 m
Satılık
150 000 € 120 000 € 10 €/m²
  • Nesne kodu 5812
  • Metrekare 12000 m²
  • Denize uzaklık 2200 m
Satılık
200 000 € 487 €/m²
  • Nesne kodu 59543
  • Metrekare 410 m²
  • Denize uzaklık 250 m
Satılık
123 000 € 123 €/m²
  • Nesne kodu 40072
  • Metrekare 1000 m²
  • Denize uzaklık 800 m
Satılık
145 000 € 512 €/m²
  • Nesne kodu 65474
  • Metrekare 283 m²
  • Denize uzaklık 330 m
Satılık
130 000 € 325 €/m²
  • Nesne kodu 4121
  • Metrekare 400 m²
  • Denize uzaklık 500 m
Satılık
160 000 € 27 €/m²
  • Nesne kodu 50474
  • Metrekare 5770 m²
  • Denize uzaklık 900 m
Satılık
150 000 € 205 €/m²
  • Nesne kodu 62922
  • Metrekare 731 m²
  • Denize uzaklık 90 m
Satılık
200 000 € 49 €/m²
  • Nesne kodu 60801
  • Metrekare 4010 m²
  • Denize uzaklık 480 m

Bülten aboneliği