92 000 €
171 €/m²
Property 33896 photo 1
Property 33896 photo 2
Property 33896 photo 3
Property 33896 photo 4
Property 33896 photo 5
Property 33896 photo 6
Property 33896 photo 7

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 850 m
  • Havaalanına uzaklık: 2 km

Açıklama

Satılık Arsa 538 metrekare Thasoz’ta. Şehir planının bir parçasıdır. Daire ruhsatlı 260 metrekare. Mülk, muhteşem panoramik bir deniz, dağ, şehir, orman manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Seçkin Satılık
90 000 € 333 €/m²
  • Nesne kodu 65719
  • Metrekare 270 m²
  • Denize uzaklık 120 m
Satılık
90 000 € 11 €/m²
  • Nesne kodu 4514
  • Metrekare 8140 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
92 000 € 171 €/m²
  • Nesne kodu 33896
  • Metrekare 538 m²
  • Denize uzaklık 850 m
Satılık
80 000 € 410 €/m²
  • Nesne kodu 6453
  • Metrekare 195 m²
  • Denize uzaklık 500 m
Satılık
120 000 € 111 €/m²
  • Nesne kodu 19910
  • Metrekare 1080 m²
  • Denize uzaklık 110 m
Satılık
75 000 € 96 €/m²
  • Nesne kodu 20312
  • Metrekare 776 m²
  • Denize uzaklık 250 m
Satılık
90 000 € 60 €/m²
  • Nesne kodu 26383
  • Metrekare 1500 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
90 000 € 22 €/m²
  • Nesne kodu 4148
  • Metrekare 4025 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
102 000 € 138 €/m²
  • Nesne kodu 40071
  • Metrekare 737 m²
  • Denize uzaklık 790 m
Satılık
100 000 € 18 €/m²
  • Nesne kodu 3916
  • Metrekare 5365 m²
  • Denize uzaklık 4000 m

Bülten aboneliği