90 000 €
333 €/m²
Property 65719 photo 1
Property 65719 photo 2
Property 65719 photo 3
Property 65719 photo 4
Property 65719 photo 5

Ayrıntılar

  • Yapı izni oranı: 0,5
  • Denize mesafe: 120 m

Açıklama

Satılık Arsa 270 metrekare Thasoz’ta. Şehir planının bir parçasıdır. Arsada: elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 207 metrekare. Mülk, güzel bir deniz manzarasına sahiptir.

Net 260 m² büyüklüğünde, Thassos Adası Skala Sotiros’ta, denize sadece 120 metre mesafede imarlı arsa satılıktır.

Arsanın toplam alanı 274 m² olup, ilgili yol projesi kapsamında bir kısmı yol açılması için ayrılmıştır; geriye tamamen imara uygun ve kullanılabilir 260 m² kalmaktadır.

Gayrimenkulün iki yıl daha geçerli olan yapı ruhsatı bulunmaktadır ve bu sayede inşaata hemen başlanabilir. Ruhsat hâlihazırda alınmış ve yürürlükte olduğundan, arkeoloji ve imar makamlarından yeni bir onay sürecine gerek kalmadan kısa sürede inşaat yapmak isteyen alıcılar için ideal bir seçenektir.

Onaylı projeye göre üç bağımsız konut inşa edilebilir: 45 m² zemin kat dairesi, 72 m² dubleks ve 89 m² müstakil villa tipi konut. Birinci kattan deniz manzarası öngörülmektedir.

Bölge yolu için gerekli çalışma yapılmış olup, arsanın gelecekteki yol düzeni ve imar durumu güvence altındadır. Sahil bölgesinde hem özel kullanım hem de yatırım amacıyla son derece cazip bir fırsattır.

Emsal (KAKS): 0,5

Taban alanı katsayısı (TAKS): %50

Konum

Benzer öğeler

Satılık
100 000 € 18 €/m²
  • Nesne kodu 3916
  • Metrekare 5365 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Seçkin Satılık
90 000 € 333 €/m²
  • Nesne kodu 65719
  • Metrekare 270 m²
  • Denize uzaklık 120 m
Satılık
105 000 € 85 000 € 78 €/m²
  • Nesne kodu 20313
  • Metrekare 1086 m²
  • Denize uzaklık 500 m
Satılık
90 000 € 60 €/m²
  • Nesne kodu 26383
  • Metrekare 1500 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
90 000 € 11 €/m²
  • Nesne kodu 4514
  • Metrekare 8140 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
80 000 € 410 €/m²
  • Nesne kodu 6453
  • Metrekare 195 m²
  • Denize uzaklık 500 m
Satılık
123 000 € 123 €/m²
  • Nesne kodu 40072
  • Metrekare 1000 m²
  • Denize uzaklık 800 m
Satılık
75 000 € 96 €/m²
  • Nesne kodu 20312
  • Metrekare 776 m²
  • Denize uzaklık 250 m
Satılık
90 000 € 22 €/m²
  • Nesne kodu 4148
  • Metrekare 4025 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
120 000 € 111 €/m²
  • Nesne kodu 19910
  • Metrekare 1080 m²
  • Denize uzaklık 110 m

Bülten aboneliği