1 000 000 €
125 €/m²
Property 19117 photo 1
Property 19117 photo 2
Property 19117 photo 3

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 150 m
  • Havaalanına uzaklık: 29 km

Açıklama

Satılık Arsa 8000 metrekare Attiki’de. Şehir planının bir parçasıdır. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Arsanın imarı bulunmaktadır. Daire ruhsatlı 277 metrekare.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
895 000 € 298 €/m²
  • Nesne kodu 6005
  • Metrekare 3000 m²
  • Denize uzaklık 10000 m
Satılık
950 000 € 1900 €/m²
  • Nesne kodu 51938
  • Metrekare 500 m²
  • Denize uzaklık 1300 m
Satılık
900 000 € 128 €/m²
  • Nesne kodu 30174
  • Metrekare 7000 m²
  • Denize uzaklık 100 m
Satılık
1 400 000 € 800 000 € 114 €/m²
  • Nesne kodu 3979
  • Metrekare 7000 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
860 000 € 132 €/m²
  • Nesne kodu 13851
  • Metrekare 6500 m²
  • Denize uzaklık 700 m
Satılık
1 000 000 € 125 €/m²
  • Nesne kodu 19117
  • Metrekare 8000 m²
  • Denize uzaklık 150 m
Satılık
1 100 000 € 81 €/m²
  • Nesne kodu 6125
  • Metrekare 13500 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
1 250 000 € 178 €/m²
  • Nesne kodu 5796
  • Metrekare 7000 m²
  • Denize uzaklık 150 m
Satılık
900 000 € 1192 €/m²
  • Nesne kodu 63575
  • Metrekare 755 m²
  • Denize uzaklık 380 m
Satılık
1 300 000 € 92 €/m²
  • Nesne kodu 13786
  • Metrekare 14000 m²
  • Denize uzaklık 5 m

Bülten aboneliği