Şirket hakkında
Hakkımızda
Şirket albümü
Ekibimiz
+30 2310 591 431
Güvenlik Sistemi Kurulumu
Satılık - Arsa 7142 m² Girit’te
Yunanistan
Girit
Kandiye
Gouves
Anopoli Belediyesi
640 000 €
89 €/m²
Nesne kodu
63552
Satılık, Kiralık
Satılık
Tip
Arsa
Arazi büyüklüğü
7142 m²
Bölge
Girit
Location
Anopoli Belediyesi (Göğüsler) | Kandiye (idari bölge) (Girit)
Ayrıntılar
Denize mesafe:
3700 m
En yakın şehire uzaklık:
2 km
Havaalanına uzaklık:
12 km
Açıklama
Satılık Arsa 7142 metrekare Girit’te. Şehir planının dışındadır . Arsanın imarı bulunmaktadır.
Konum
Benzer öğeler
Satılık
900 000 €
421 €/m²
Arsa 2135 m² Girit
Girit
Nesne kodu
26074
Metrekare
2135 m²
Denize uzaklık
200 m
Satılık
710 000 €
299 €/m²
Arsa 2367 m² Girit
Girit
Nesne kodu
44207
Metrekare
2367 m²
Denize uzaklık
97 m
Satılık
735 000 €
66 €/m²
Arsa 11000 m² Girit
Girit
Nesne kodu
30343
Metrekare
11000 m²
Denize uzaklık
3800 m
Satılık
950 000 €
700 000 €
3 €/m²
Arsa 180000 m² Girit
Girit
Nesne kodu
40503
Metrekare
180000 m²
Denize uzaklık
5000 m
Satılık
675 000 €
143 €/m²
Arsa 4700 m² Girit
Girit
Nesne kodu
11960
Metrekare
4700 m²
Denize uzaklık
50 m
Satılık
900 000 €
32 €/m²
Arsa 28045 m² Girit
Girit
Nesne kodu
47192
Metrekare
28045 m²
Denize uzaklık
1000 m
Satılık
853 000 €
725 €/m²
Arsa 1175 m² Girit
Girit
Nesne kodu
63066
Metrekare
1175 m²
Denize uzaklık
50 m
Satılık
587 000 €
5 €/m²
Arsa 106846 m² Girit
Girit
Nesne kodu
25605
Metrekare
106846 m²
Denize uzaklık
7500 m
Satılık
540 000 €
28 €/m²
Arsa 18977 m² Girit
Girit
Nesne kodu
54569
Metrekare
18977 m²
Denize uzaklık
1000 m
Satılık
525 000 €
2500 €/m²
Arsa 210 m² Girit
Girit
Nesne kodu
34771
Metrekare
210 m²
Denize uzaklık
350 m
Sofia Bourbaki
+30 2810 28 3745
Gayrimenkul hakkında daha ayrıntılı bilgi isteyin.
Gayrimenkulü görmek için randevu isteme.
Bu web sitesine, gönderdiğim bilgilerimi saklamasını kabul ediyorum.
Entresol
2. kat
3. kat
4. kat
5. kat
6. kat
7. kat
8. kat
8. kat ve yukarı
Çatı katı
Çatı katı
1. kat
Kata
--
bodrum katı
zemin kat
Entresol
2. kat
3. kat
4. kat
5. kat
6. kat
7. kat
8. kat
8. kat ve yukarı
Çatı katı
Çatı katı
1. kat
Mikonos
12 Adalar