Şirket hakkında
Hakkımızda
Şirket albümü
Ekibimiz
+30 2310 591 431
Güvenlik Sistemi Kurulumu
Satılık - Arsa 14000 m² Attiki’de
Yunanistan
Attica
Atina - Doğu
Maratonlar
1 300 000 €
92 €/m²
Nesne kodu
13786
Satılık, Kiralık
Satılık
Tip
Arsa
Arazi büyüklüğü
14000 m²
Bölge
Attiki
Location
Attica (Yunanistan) | Maratonlar (Atina - Doğu)
Ayrıntılar
Denize mesafe:
5 m
Havaalanına uzaklık:
32 km
Açıklama
Satılık Arsa 14000 metrekare Attiki’de. Mülk, muhteşem panoramik bir deniz manzarasına sahiptir.
Konum
Benzer öğeler
Satılık
1 250 000 €
178 €/m²
Arsa 7000 m² Attiki
Attiki
Nesne kodu
5796
Metrekare
7000 m²
Denize uzaklık
150 m
Satılık
1 800 000 €
1000 €/m²
Arsa 1800 m² Attiki
Attiki
Nesne kodu
11447
Metrekare
1800 m²
Denize uzaklık
9000 m
Satılık
1 365 000 €
694 €/m²
Arsa 1966 m² Attiki
Attiki
Nesne kodu
64086
Metrekare
1966 m²
Denize uzaklık
300 m
Satılık
1 100 000 €
81 €/m²
Arsa 13500 m² Attiki
Attiki
Nesne kodu
6125
Metrekare
13500 m²
Denize uzaklık
3000 m
Satılık
1 400 000 €
800 000 €
114 €/m²
Arsa 7000 m² Attiki
Attiki
Nesne kodu
3979
Metrekare
7000 m²
Denize uzaklık
3000 m
Satılık
1 300 000 €
92 €/m²
Arsa 14000 m² Attiki
Attiki
Nesne kodu
13786
Metrekare
14000 m²
Denize uzaklık
5 m
Satılık
1 600 000 €
800 €/m²
Arsa 2000 m² Attiki
Attiki
Nesne kodu
5658
Metrekare
2000 m²
Denize uzaklık
500 m
Alexios Argiroiliopoulos
+30 210 325 4150
Gayrimenkul hakkında daha ayrıntılı bilgi isteyin.
Gayrimenkulü görmek için randevu isteme.
Bu web sitesine, gönderdiğim bilgilerimi saklamasını kabul ediyorum.
Entresol
2. kat
3. kat
4. kat
5. kat
6. kat
7. kat
8. kat
8. kat ve yukarı
Çatı katı
Çatı katı
1. kat
Kata
--
bodrum katı
zemin kat
Entresol
2. kat
3. kat
4. kat
5. kat
6. kat
7. kat
8. kat
8. kat ve yukarı
Çatı katı
Çatı katı
1. kat
Mikonos
12 Adalar