Satılık - Arsa 573 m² Girit’te

Yunanistan Girit Lasithi Neapoli
65 000 €
113 €/m²
Property 43110 photo 1
Property 43110 photo 2
Property 43110 photo 3

Ayrıntılar

  • Yapı izni oranı: 0,6
  • Denize mesafe: 12500 m
  • Havaalanına uzaklık: 39 km

Açıklama

Satılık Arsa 573 metrekare Girit’te. Şehir planının bir parçasıdır. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 343 metrekare. Mülk, güzel bir dağ, şehir manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
80 000 € 19 €/m²
  • Nesne kodu 52467
  • Metrekare 4010 m²
  • Denize uzaklık 2300 m
Satılık
97 000 € 10 €/m²
  • Nesne kodu 52623
  • Metrekare 9000 m²
  • Denize uzaklık 4500 m
Satılık
75 000 € 90 €/m²
  • Nesne kodu 57164
  • Metrekare 831 m²
  • Denize uzaklık 5000 m
Satılık
85 000 € 75 000 € 50 €/m²
  • Nesne kodu 56830
  • Metrekare 1500 m²
  • Denize uzaklık 12000 m
Satılık
80 000 € 258 €/m²
  • Nesne kodu 47058
  • Metrekare 309 m²
  • Denize uzaklık 9300 m
Satılık
80 000 € 8 €/m²
  • Nesne kodu 45331
  • Metrekare 9363 m²
  • Denize uzaklık 3600 m
Satılık
95 000 € 87 000 € 21 €/m²
  • Nesne kodu 52111
  • Metrekare 4022 m²
  • Denize uzaklık 2300 m
Satılık
80 000 € 16 €/m²
  • Nesne kodu 63900
  • Metrekare 5000 m²
  • Denize uzaklık 10000 m
Satılık
93 000 € 85 300 € 63 €/m²
  • Nesne kodu 51865
  • Metrekare 1346 m²
  • Denize uzaklık 580 m
Satılık
53 000 € 121 €/m²
  • Nesne kodu 34137
  • Metrekare 438 m²
  • Denize uzaklık 1000 m

Bülten aboneliği