Satılık - Arsa 200 m² Pieria’da

Yunanistan Makedonya Pieria Katerini
45 000 €
225 €/m²
Property 14839 photo 1
Property 14839 photo 2
Property 14839 photo 3

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 6000 m
  • Havaalanına uzaklık: 46 km

Açıklama

Satılık çit Arsa 200 metrekare Pieria’da. Şehir planının bir parçasıdır. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 160 metrekare. Mülk, güzel bir dağ manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
43 000 € 106 €/m²
  • Nesne kodu 56300
  • Metrekare 402 m²
  • Denize uzaklık 5000 m
Satılık
65 000 € 171 €/m²
  • Nesne kodu 55866
  • Metrekare 380 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
37 000 € 69 €/m²
  • Nesne kodu 65480
  • Metrekare 536 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
45 000 € 46 €/m²
  • Nesne kodu 51598
  • Metrekare 975 m²
  • Denize uzaklık 7500 m
Satılık
İstek üzeri
  • Nesne kodu 59037
  • Metrekare 742 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
60 000 € 319 €/m²
  • Nesne kodu 30430
  • Metrekare 188 m²
  • Denize uzaklık 4500 m
Satılık
62 000 € 106 €/m²
  • Nesne kodu 63431
  • Metrekare 580 m²
  • Denize uzaklık 4100 m
Satılık
45 000 € 96 €/m²
  • Nesne kodu 59365
  • Metrekare 464 m²
  • Denize uzaklık 9000 m
Satılık
39 000 € 69 €/m²
  • Nesne kodu 65481
  • Metrekare 563 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
50 000 € 9 €/m²
  • Nesne kodu 62226
  • Metrekare 5300 m²
  • Denize uzaklık 8500 m

Bülten aboneliği