Satılık - Arsa 402 m² Pieria’da

Yunanistan Makedonya Pieria Katerini
43 000 €
106 €/m²
Property 56300 photo 1
Property 56300 photo 2
Property 56300 photo 3
Property 56300 photo 4

Ayrıntılar

  • Yapı izni oranı: 0,8
  • Denize mesafe: 5000 m
  • Havaalanına uzaklık: 85 km

Açıklama

Satılık Arsa 402 metrekare Pieria’da. Şehir planının bir parçasıdır. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 320 metrekare. Mülk, güzel bir dağ manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
50 000 € 78 €/m²
  • Nesne kodu 56137
  • Metrekare 637 m²
  • Denize uzaklık 9000 m
Satılık
45 000 € 18 €/m²
  • Nesne kodu 54379
  • Metrekare 2500 m²
  • Denize uzaklık 2300 m
Satılık
45 000 € 225 €/m²
  • Nesne kodu 14839
  • Metrekare 200 m²
  • Denize uzaklık 6000 m
Satılık
35 000 € 100 €/m²
  • Nesne kodu 37558
  • Metrekare 350 m²
  • Denize uzaklık 1500 m
Satılık
60 000 € 133 €/m²
  • Nesne kodu 38717
  • Metrekare 450 m²
  • Denize uzaklık 150 m
Satılık
60 000 € 226 €/m²
  • Nesne kodu 57936
  • Metrekare 265 m²
  • Denize uzaklık 8000 m
Satılık
45 000 € 46 €/m²
  • Nesne kodu 51598
  • Metrekare 975 m²
  • Denize uzaklık 7500 m
Satılık
60 000 € 78 €/m²
  • Nesne kodu 38857
  • Metrekare 760 m²
  • Denize uzaklık 500 m
Satılık
50 000 € 7 €/m²
  • Nesne kodu 38999
  • Metrekare 6830 m²
  • Denize uzaklık 5000 m
Satılık
60 000 € 98 €/m²
  • Nesne kodu 57899
  • Metrekare 612 m²
  • Denize uzaklık 150 m

Bülten aboneliği