50 000 €
9 €/m²
Property 62226 photo 1
Property 62226 photo 2
Property 62226 photo 3

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 8500 m
  • Havaalanına uzaklık: 85 km

Açıklama

Satılık Arsa 5300 metrekare Pieria’da. Şehir planının bir parçasıdır. Arsanın imarı bulunmaktadır. Daire ruhsatlı 200 metrekare. Mülk, muhteşem panoramik bir dağ manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
70 000 € 6 €/m²
  • Nesne kodu 60522
  • Metrekare 10300 m²
  • Denize uzaklık 5500 m
Satılık
49 900 € 83 €/m²
  • Nesne kodu 61655
  • Metrekare 600 m²
  • Denize uzaklık 2500 m
Satılık
55 000 € 166 €/m²
  • Nesne kodu 55867
  • Metrekare 331 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
50 000 € 38 €/m²
  • Nesne kodu 35326
  • Metrekare 1300 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
60 000 € 5 €/m²
  • Nesne kodu 32505
  • Metrekare 11135 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
50 050 € 104 €/m²
  • Nesne kodu 57430
  • Metrekare 478 m²
  • Denize uzaklık 8000 m
Satılık
65 000 € 116 €/m²
  • Nesne kodu 60663
  • Metrekare 560 m²
  • Denize uzaklık 4500 m
Satılık
60 000 € 226 €/m²
  • Nesne kodu 57936
  • Metrekare 265 m²
  • Denize uzaklık 8000 m
Satılık
60 000 € 17 €/m²
  • Nesne kodu 58016
  • Metrekare 3500 m²
  • Denize uzaklık 700 m
Satılık
65 000 € 91 €/m²
  • Nesne kodu 56884
  • Metrekare 713 m²
  • Denize uzaklık 3500 m

Bülten aboneliği