Satılık - Arsa 975 m² Pieria’da

Yunanistan Makedonya Pieria Katerini
45 000 €
46 €/m²
Property 51598 photo 1
Property 51598 photo 2
Property 51598 photo 3

Ayrıntılar

  • Yapı izni oranı: 0,8
  • Denize mesafe: 7500 m

Açıklama

Satılık çit Arsa 975 metrekare Pieria’da. Şehir planının bir parçasıdır. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Arsanın imarı bulunmaktadır. Daire ruhsatlı 780 metrekare. Mülk, muhteşem panoramik bir deniz, dağ manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
40 000 € 10 €/m²
  • Nesne kodu 24784
  • Metrekare 4000 m²
  • Denize uzaklık 4500 m
Satılık
60 000 € 60 €/m²
  • Nesne kodu 12105
  • Metrekare 1000 m²
  • Denize uzaklık 1500 m
Satılık
65 000 € 52 €/m²
  • Nesne kodu 52475
  • Metrekare 1250 m²
  • Denize uzaklık 800 m
Satılık
40 000 € 10 €/m²
  • Nesne kodu 34196
  • Metrekare 3830 m²
  • Denize uzaklık 800 m
Satılık
60 000 € 133 €/m²
  • Nesne kodu 38717
  • Metrekare 450 m²
  • Denize uzaklık 150 m
Satılık
60 000 € 270 €/m²
  • Nesne kodu 51577
  • Metrekare 222 m²
  • Denize uzaklık 8000 m
Satılık
45 000 € 46 €/m²
  • Nesne kodu 51598
  • Metrekare 975 m²
  • Denize uzaklık 7500 m
Satılık
39 000 € 1 €/m²
  • Nesne kodu 57290
  • Metrekare 29125 m²
  • Denize uzaklık 20000 m
Satılık
40 000 € 35 000 € 74 €/m²
  • Nesne kodu 57745
  • Metrekare 472 m²
  • Denize uzaklık 13500 m
Satılık
65 000 € 162 €/m²
  • Nesne kodu 57173
  • Metrekare 400 m²
  • Denize uzaklık 500 m

Bülten aboneliği