45 000 €
96 €/m²
Property 59365 photo 1
Property 59365 photo 2

Ayrıntılar

  • Yapı izni oranı: 0,8
  • Denize mesafe: 9000 m
  • Havaalanına uzaklık: 95 km

Açıklama

Satılık Arsa 464 metrekare Pieria’da. Şehir planının bir parçasıdır. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Arsanın imarı bulunmaktadır. Daire ruhsatlı 370 metrekare. Mülk, güzel bir dağ manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
43 000 € 132 €/m²
  • Nesne kodu 31150
  • Metrekare 325 m²
  • Denize uzaklık 7000 m
Satılık
55 000 € 61 €/m²
  • Nesne kodu 60470
  • Metrekare 900 m²
  • Denize uzaklık 900 m
Satılık
60 000 € 78 €/m²
  • Nesne kodu 38857
  • Metrekare 760 m²
  • Denize uzaklık 500 m
Satılık
40 000 € 26 €/m²
  • Nesne kodu 35139
  • Metrekare 1520 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
48 000 € 8 €/m²
  • Nesne kodu 17762
  • Metrekare 6000 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
40 000 € 35 000 € 74 €/m²
  • Nesne kodu 57745
  • Metrekare 472 m²
  • Denize uzaklık 13500 m
Satılık
60 000 € 43 €/m²
  • Nesne kodu 58933
  • Metrekare 1393 m²
  • Denize uzaklık 350 m
Satılık
50 000 € 131 €/m²
  • Nesne kodu 59378
  • Metrekare 380 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
65 000 € 74 €/m²
  • Nesne kodu 25701
  • Metrekare 875 m²
  • Denize uzaklık 250 m
Satılık
45 000 € 4 €/m²
  • Nesne kodu 31019
  • Metrekare 10000 m²
  • Denize uzaklık 8000 m

Bülten aboneliği