39 000 €
69 €/m²
Property 65481 photo 1
Property 65481 photo 2
Property 65481 photo 3
Property 65481 photo 4
Property 65481 photo 5

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 2000 m
  • Havaalanına uzaklık: 110 km

Açıklama

Satılık Arsa 563 metrekare Pieria’da. Şehir planının bir parçasıdır. Daire ruhsatlı 57 metrekare. Mülk, muhteşem panoramik bir deniz, dağ manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
50 000 € 38 €/m²
  • Nesne kodu 35326
  • Metrekare 1300 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
40 000 € 35 000 € 74 €/m²
  • Nesne kodu 57745
  • Metrekare 472 m²
  • Denize uzaklık 13500 m
Satılık
45 000 € 11 €/m²
  • Nesne kodu 32073
  • Metrekare 4000 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
45 000 € 18 €/m²
  • Nesne kodu 54379
  • Metrekare 2500 m²
  • Denize uzaklık 2300 m
Satılık
45 000 € 30 €/m²
  • Nesne kodu 53297
  • Metrekare 1500 m²
  • Denize uzaklık 9000 m
Satılık
35 000 € 93 €/m²
  • Nesne kodu 60742
  • Metrekare 376 m²
  • Denize uzaklık 500 m
Satılık
55 000 € 266 €/m²
  • Nesne kodu 39559
  • Metrekare 206 m²
  • Denize uzaklık 700 m
Satılık
33 000 €
  • Nesne kodu 3680
  • Metrekare 0 m²
  • Denize uzaklık 700 m
Satılık
37 000 € 69 €/m²
  • Nesne kodu 65480
  • Metrekare 536 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
49 900 € 83 €/m²
  • Nesne kodu 61655
  • Metrekare 600 m²
  • Denize uzaklık 2500 m

Bülten aboneliği