Property 59037 photo 1
Property 59037 photo 2
Property 59037 photo 3

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 4000 m
  • Havaalanına uzaklık: 60 km

Açıklama

Satılık Arsa 742 metrekare Pieria’da. Kent planına entegre edilme süreci devam ediyor.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
13 000 € 41 €/m²
  • Nesne kodu 58111
  • Metrekare 313 m²
  • Denize uzaklık 1500 m
Satılık
70 000 € 175 €/m²
  • Nesne kodu 63376
  • Metrekare 400 m²
  • Denize uzaklık 8000 m
Satılık
55 000 € 61 €/m²
  • Nesne kodu 60470
  • Metrekare 900 m²
  • Denize uzaklık 900 m
Satılık
75 000 € 185 €/m²
  • Nesne kodu 62866
  • Metrekare 404 m²
  • Denize uzaklık 9000 m
Satılık
35 000 € 58 €/m²
  • Nesne kodu 65613
  • Metrekare 600 m²
  • Denize uzaklık 1500 m
Satılık
50 000 € 131 €/m²
  • Nesne kodu 59378
  • Metrekare 380 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
70 000 € 6 €/m²
  • Nesne kodu 60522
  • Metrekare 10300 m²
  • Denize uzaklık 5500 m
Satılık
25 000 € 24 €/m²
  • Nesne kodu 60581
  • Metrekare 1011 m²
  • Denize uzaklık 5500 m
Satılık
50 000 € 9 €/m²
  • Nesne kodu 62226
  • Metrekare 5300 m²
  • Denize uzaklık 8500 m
Satılık
55 000 € 45 000 € 15 €/m²
  • Nesne kodu 60823
  • Metrekare 3000 m²
  • Denize uzaklık 4000 m

Bülten aboneliği