37 000 €
69 €/m²
Property 65480 photo 1
Property 65480 photo 2
Property 65480 photo 3
Property 65480 photo 4
Property 65480 photo 5

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 2000 m
  • Havaalanına uzaklık: 110 km

Açıklama

Satılık Arsa 536 metrekare Pieria’da. Şehir planının bir parçasıdır. Daire ruhsatlı 57 metrekare. Mülk, muhteşem panoramik bir deniz, dağ manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
50 000 € 131 €/m²
  • Nesne kodu 59378
  • Metrekare 380 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
53 000 € 26 000 € 48 €/m²
  • Nesne kodu 33323
  • Metrekare 539 m²
  • Denize uzaklık 9000 m
Satılık
40 000 € 10 €/m²
  • Nesne kodu 36912
  • Metrekare 4000 m²
  • Denize uzaklık 11000 m
Satılık
50 000 € 88 €/m²
  • Nesne kodu 61066
  • Metrekare 568 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
33 000 € 37 €/m²
  • Nesne kodu 57799
  • Metrekare 875 m²
  • Denize uzaklık 860 m
Satılık
55 000 € 100 €/m²
  • Nesne kodu 66042
  • Metrekare 545 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
40 000 € 63 €/m²
  • Nesne kodu 12621
  • Metrekare 628 m²
  • Denize uzaklık 5000 m
Satılık
45 000 € 46 €/m²
  • Nesne kodu 51598
  • Metrekare 975 m²
  • Denize uzaklık 7500 m
Satılık
30 000 € 50 €/m²
  • Nesne kodu 53002
  • Metrekare 600 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
55 000 € 46 €/m²
  • Nesne kodu 7353
  • Metrekare 1180 m²
  • Denize uzaklık 13000 m

Bülten aboneliği