240 000 €
1200 €/m²
Property 14326 photo 1
Property 14326 photo 2

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 150 m
  • Havaalanına uzaklık: 35 km

Açıklama

Satılık Arsa 200 metrekare Chalkidiki’de. Şehir planının bir parçasıdır. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 160 metrekare. Mülk, güzel bir deniz manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
220 000 € 130 €/m²
  • Nesne kodu 5480
  • Metrekare 1691 m²
  • Denize uzaklık 2500 m
Satılık
220 000 € 160 000 € 48 €/m²
  • Nesne kodu 56310
  • Metrekare 3270 m²
  • Denize uzaklık 400 m
Satılık
320 000 € 9 €/m²
  • Nesne kodu 9541
  • Metrekare 34000 m²
  • Denize uzaklık 5000 m
Satılık
215 000 € 30 €/m²
  • Nesne kodu 56635
  • Metrekare 7000 m²
  • Denize uzaklık 1400 m
Satılık
240 000 € 1200 €/m²
  • Nesne kodu 14326
  • Metrekare 200 m²
  • Denize uzaklık 150 m
Satılık
330 000 € 89 €/m²
  • Nesne kodu 45945
  • Metrekare 3685 m²
  • Denize uzaklık 900 m
Satılık
260 000 € 140 000 € 5 €/m²
  • Nesne kodu 11364
  • Metrekare 23750 m²
  • Denize uzaklık 40000 m
Satılık
265 000 € 632 €/m²
  • Nesne kodu 22231
  • Metrekare 419 m²
  • Denize uzaklık 50 m
Satılık
215 000 € 34 €/m²
  • Nesne kodu 8160
  • Metrekare 6300 m²
  • Denize uzaklık 800 m
Satılık
340 000 € 300 000 € 75 €/m²
  • Nesne kodu 7214
  • Metrekare 4000 m²
  • Denize uzaklık 150 m

Bülten aboneliği