Satılık - Arsa 34000 m² Chalkidiki’de

Yunanistan Makedonya Halkidiki Poligiros Belediyesi
320 000 €
9 €/m²
Property 9541 photo 1
Property 9541 photo 2
Property 9541 photo 3
Property 9541 photo 4

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 5000 m
  • En yakın şehire uzaklık: 5 km
  • Havaalanına uzaklık: 45 km

Açıklama

Satılık Arsa 34000 metrekare Chalkidiki’de. Şehir planının dışındadır . Arsada: imar izni, belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
400 000 € 80 €/m²
  • Nesne kodu 31095
  • Metrekare 5000 m²
  • Denize uzaklık 300 m
Satılık
340 000 € 300 000 € 75 €/m²
  • Nesne kodu 7214
  • Metrekare 4000 m²
  • Denize uzaklık 150 m
Satılık
425 000 € 215 €/m²
  • Nesne kodu 63159
  • Metrekare 1976 m²
  • Denize uzaklık 250 m
Satılık
290 000 € 145 €/m²
  • Nesne kodu 49320
  • Metrekare 2000 m²
  • Denize uzaklık 1100 m
Satılık
330 000 € 536 €/m²
  • Nesne kodu 39704
  • Metrekare 615 m²
  • Denize uzaklık 20 m
Satılık
320 000 € 132 €/m²
  • Nesne kodu 31318
  • Metrekare 2407 m²
  • Denize uzaklık 150 m
Satılık
320 000 € 9 €/m²
  • Nesne kodu 9541
  • Metrekare 34000 m²
  • Denize uzaklık 5000 m
Satılık
450 000 € 22 €/m²
  • Nesne kodu 43722
  • Metrekare 20000 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
265 000 € 632 €/m²
  • Nesne kodu 22231
  • Metrekare 419 m²
  • Denize uzaklık 50 m
Satılık
360 000 € 42 €/m²
  • Nesne kodu 58304
  • Metrekare 8500 m²
  • Denize uzaklık 300 m

Bülten aboneliği