330 000 €
89 €/m²
Property 45945 photo 1
Property 45945 photo 2
Property 45945 photo 3
Property 45945 photo 4
Property 45945 photo 5

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 900 m
  • En yakın şehire uzaklık: 31 km
  • Havaalanına uzaklık: 24 km

Açıklama

Satılık Arsa 3685 metrekare Chalkidiki’de. Mülk, muhteşem panoramik bir şehir manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
330 000 € 89 €/m²
  • Nesne kodu 45945
  • Metrekare 3685 m²
  • Denize uzaklık 900 m
Satılık
480 000 € 78 €/m²
  • Nesne kodu 31049
  • Metrekare 6100 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
340 000 € 300 000 € 75 €/m²
  • Nesne kodu 7214
  • Metrekare 4000 m²
  • Denize uzaklık 150 m
Satılık
360 000 € 42 €/m²
  • Nesne kodu 58304
  • Metrekare 8500 m²
  • Denize uzaklık 300 m
Satılık
330 000 € 536 €/m²
  • Nesne kodu 39704
  • Metrekare 615 m²
  • Denize uzaklık 20 m
Satılık
320 000 € 132 €/m²
  • Nesne kodu 31318
  • Metrekare 2407 m²
  • Denize uzaklık 150 m
Satılık
265 000 € 632 €/m²
  • Nesne kodu 22231
  • Metrekare 419 m²
  • Denize uzaklık 50 m
Satılık
290 000 € 145 €/m²
  • Nesne kodu 49320
  • Metrekare 2000 m²
  • Denize uzaklık 1100 m
Satılık
400 000 € 80 €/m²
  • Nesne kodu 31095
  • Metrekare 5000 m²
  • Denize uzaklık 300 m
Satılık
360 000 € 194 €/m²
  • Nesne kodu 61745
  • Metrekare 1850 m²
  • Denize uzaklık 12000 m

Bülten aboneliği