260 000 € 140 000 €
5 €/m²
Property 11364 photo 1
Property 11364 photo 2
Property 11364 photo 3
Property 11364 photo 4
Property 11364 photo 5
Property 11364 photo 6
Property 11364 photo 7
Property 11364 photo 8
Property 11364 photo 9
Property 11364 photo 10
Property 11364 photo 11
Property 11364 photo 12
Property 11364 photo 13
Property 11364 photo 14
Property 11364 photo 15

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 40000 m
  • En yakın şehire uzaklık: 16 km
  • Havaalanına uzaklık: 26 km

Açıklama

Satılık Arsa 23750 metrekare Chalkidiki’de. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
260 000 € 140 000 € 5 €/m²
  • Nesne kodu 11364
  • Metrekare 23750 m²
  • Denize uzaklık 40000 m
Satılık
300 000 €
  • Nesne kodu 2403
  • Metrekare 0 m²
  • Denize uzaklık 150 m
Satılık
330 000 € 89 €/m²
  • Nesne kodu 45945
  • Metrekare 3685 m²
  • Denize uzaklık 900 m
Satılık
220 000 € 130 €/m²
  • Nesne kodu 5480
  • Metrekare 1691 m²
  • Denize uzaklık 2500 m
Satılık
340 000 € 300 000 € 75 €/m²
  • Nesne kodu 7214
  • Metrekare 4000 m²
  • Denize uzaklık 150 m
Satılık
290 000 € 145 €/m²
  • Nesne kodu 49320
  • Metrekare 2000 m²
  • Denize uzaklık 1100 m
Satılık
265 000 € 632 €/m²
  • Nesne kodu 22231
  • Metrekare 419 m²
  • Denize uzaklık 50 m
Satılık
215 000 € 21 €/m²
  • Nesne kodu 49314
  • Metrekare 10000 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
240 000 € 1200 €/m²
  • Nesne kodu 14326
  • Metrekare 200 m²
  • Denize uzaklık 150 m
Satılık
215 000 € 34 €/m²
  • Nesne kodu 8160
  • Metrekare 6300 m²
  • Denize uzaklık 800 m

Bülten aboneliği