220 000 €
130 €/m²
Property 5480 photo 1
Property 5480 photo 2
Property 5480 photo 3
Property 5480 photo 4
Property 5480 photo 5
Property 5480 photo 6
Property 5480 photo 7

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 2500 m
  • En yakın şehire uzaklık: 2 km
  • Havaalanına uzaklık: 24 km

Açıklama

Satılık çit Arsa 1691 metrekare Chalkidiki’de. Şehir planının bir parçasıdır.

Ayrıca yakınlarda 2047 metrekarelik bir arsa 220.000 Euro fiyatla satılıktır. İki arsa, gelecekte bir parkın inşa edileceği küçük bir alanla birbirinden ayrılıyor. 

Konum

Benzer öğeler

Satılık
320 000 € 132 €/m²
  • Nesne kodu 31318
  • Metrekare 2407 m²
  • Denize uzaklık 150 m
Önerilen Satılık
250 000 € 98 €/m²
  • Nesne kodu 61823
  • Metrekare 2550 m²
  • Denize uzaklık 13 m
Satılık
220 000 € 160 000 € 48 €/m²
  • Nesne kodu 56310
  • Metrekare 3270 m²
  • Denize uzaklık 400 m
Satılık
220 000 € 33 €/m²
  • Nesne kodu 36994
  • Metrekare 6560 m²
  • Denize uzaklık 700 m
Satılık
220 000 € 180 000 € 51 €/m²
  • Nesne kodu 40347
  • Metrekare 3500 m²
  • Denize uzaklık 1500 m
Satılık
180 000 €
  • Nesne kodu 2674
  • Metrekare 0 m²
  • Denize uzaklık 9300 m
Satılık
220 000 € 130 €/m²
  • Nesne kodu 5480
  • Metrekare 1691 m²
  • Denize uzaklık 2500 m
Satılık
265 000 € 632 €/m²
  • Nesne kodu 22231
  • Metrekare 419 m²
  • Denize uzaklık 50 m
Satılık
210 000 €
  • Nesne kodu 2673
  • Metrekare 0 m²
  • Denize uzaklık 10000 m
Satılık
240 000 € 1200 €/m²
  • Nesne kodu 14326
  • Metrekare 200 m²
  • Denize uzaklık 150 m

Bülten aboneliği