340 000 € 300 000 €
75 €/m²
Property 7214 photo 1
Property 7214 photo 2
Property 7214 photo 3
Property 7214 photo 4
Property 7214 photo 5
Property 7214 photo 6
Property 7214 photo 7

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 150 m
  • Havaalanına uzaklık: 44 km

Açıklama

Satılık Arsa 4000 metrekare Chalkidiki’de. Mülk, güzel bir deniz manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
330 000 € 89 €/m²
  • Nesne kodu 45945
  • Metrekare 3685 m²
  • Denize uzaklık 900 m
Satılık
450 000 € 22 €/m²
  • Nesne kodu 43722
  • Metrekare 20000 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
400 000 € 80 €/m²
  • Nesne kodu 31095
  • Metrekare 5000 m²
  • Denize uzaklık 300 m
Satılık
300 000 €
  • Nesne kodu 2403
  • Metrekare 0 m²
  • Denize uzaklık 150 m
Satılık
350 000 € 37 €/m²
  • Nesne kodu 22744
  • Metrekare 9312 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
340 000 € 300 000 € 75 €/m²
  • Nesne kodu 7214
  • Metrekare 4000 m²
  • Denize uzaklık 150 m
Satılık
330 000 € 536 €/m²
  • Nesne kodu 39704
  • Metrekare 615 m²
  • Denize uzaklık 20 m
Satılık
360 000 € 194 €/m²
  • Nesne kodu 61745
  • Metrekare 1850 m²
  • Denize uzaklık 12000 m
Satılık
320 000 € 9 €/m²
  • Nesne kodu 9541
  • Metrekare 34000 m²
  • Denize uzaklık 5000 m
Satılık
480 000 € 78 €/m²
  • Nesne kodu 31049
  • Metrekare 6100 m²
  • Denize uzaklık 2000 m

Bülten aboneliği