220 000 € 160 000 €
48 €/m²
Property 56310 photo 1
Property 56310 photo 2

Ayrıntılar

  • Yapı izni oranı: 0,35
  • Denize mesafe: 400 m
  • En yakın şehire uzaklık: 600 km
  • Havaalanına uzaklık: 38 km

Açıklama

Satılık Arsa 3270 metrekare Chalkidiki’de. Şehir planının bir parçasıdır. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 1150 metrekare. Mülk, güzel bir deniz manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
215 000 € 21 €/m²
  • Nesne kodu 49314
  • Metrekare 10000 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
210 000 €
  • Nesne kodu 2673
  • Metrekare 0 m²
  • Denize uzaklık 10000 m
Satılık
215 000 € 215 €/m²
  • Nesne kodu 49316
  • Metrekare 1000 m²
  • Denize uzaklık 600 m
Satılık
260 000 € 140 000 € 5 €/m²
  • Nesne kodu 11364
  • Metrekare 23750 m²
  • Denize uzaklık 40000 m
Satılık
220 000 € 180 000 € 51 €/m²
  • Nesne kodu 40347
  • Metrekare 3500 m²
  • Denize uzaklık 1500 m
Satılık
220 000 € 130 €/m²
  • Nesne kodu 5480
  • Metrekare 1691 m²
  • Denize uzaklık 2500 m
Satılık
240 000 € 1200 €/m²
  • Nesne kodu 14326
  • Metrekare 200 m²
  • Denize uzaklık 150 m
Satılık
200 000 €
  • Nesne kodu 2327
  • Metrekare 0 m²
  • Denize uzaklık 600 m
Önerilen Satılık
250 000 € 98 €/m²
  • Nesne kodu 61823
  • Metrekare 2550 m²
  • Denize uzaklık 13 m
Satılık
290 000 € 145 €/m²
  • Nesne kodu 49320
  • Metrekare 2000 m²
  • Denize uzaklık 1100 m

Bülten aboneliği