215 000 €
34 €/m²
Property 8160 photo 1
Property 8160 photo 2
Property 8160 photo 3
Property 8160 photo 4
Property 8160 photo 5
Property 8160 photo 6
Property 8160 photo 7
Property 8160 photo 8
Property 8160 photo 9
Property 8160 photo 10
Property 8160 photo 11
Property 8160 photo 12
Property 8160 photo 13
Property 8160 photo 14
Property 8160 photo 15
Property 8160 photo 16
Property 8160 photo 17
Property 8160 photo 18

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 800 m
  • En yakın şehire uzaklık: 1 km
  • Havaalanına uzaklık: 37 km

Açıklama

Satılık Arsa 6300 metrekare Chalkidiki’de. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 200 metrekare.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
220 000 € 33 €/m²
  • Nesne kodu 36994
  • Metrekare 6560 m²
  • Denize uzaklık 700 m
Satılık
290 000 € 145 €/m²
  • Nesne kodu 49320
  • Metrekare 2000 m²
  • Denize uzaklık 1100 m
Satılık
320 000 € 9 €/m²
  • Nesne kodu 9541
  • Metrekare 34000 m²
  • Denize uzaklık 5000 m
Satılık
215 000 € 34 €/m²
  • Nesne kodu 8160
  • Metrekare 6300 m²
  • Denize uzaklık 800 m
Satılık
265 000 € 632 €/m²
  • Nesne kodu 22231
  • Metrekare 419 m²
  • Denize uzaklık 50 m
Satılık
215 000 € 215 €/m²
  • Nesne kodu 49316
  • Metrekare 1000 m²
  • Denize uzaklık 600 m
Satılık
220 000 € 130 €/m²
  • Nesne kodu 5480
  • Metrekare 1691 m²
  • Denize uzaklık 2500 m
Satılık
240 000 € 1200 €/m²
  • Nesne kodu 14326
  • Metrekare 200 m²
  • Denize uzaklık 150 m
Satılık
190 000 € 19 €/m²
  • Nesne kodu 42541
  • Metrekare 10000 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Önerilen Satılık
250 000 € 98 €/m²
  • Nesne kodu 61823
  • Metrekare 2550 m²
  • Denize uzaklık 13 m

Bülten aboneliği