Satılık - Arsa 7000 m² Chalkidiki’de

Yunanistan Makedonya Halkidiki
215 000 €
30 €/m²
Property 56635 photo 1
Property 56635 photo 2
Property 56635 photo 3
Property 56635 photo 4
  • Nesne kodu 56635
  • Satılık, Kiralık Satılık
  • Tip Arsa
  • Arazi büyüklüğü 7000 m²
  • Bölge Chalkidiki
  • Location Halkidiki (Makedonya)

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 1400 m
  • En yakın şehire uzaklık: 2 km
  • Havaalanına uzaklık: 38 km

Açıklama

Satılık Arsa 7000 metrekare Chalkidiki’de. Daire ruhsatlı 200 metrekare.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
265 000 € 632 €/m²
  • Nesne kodu 22231
  • Metrekare 419 m²
  • Denize uzaklık 50 m
Satılık
200 000 € 48 €/m²
  • Nesne kodu 63571
  • Metrekare 4142 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
175 000 € 87 €/m²
  • Nesne kodu 48321
  • Metrekare 2000 m²
  • Denize uzaklık 5500 m
Önerilen Satılık
250 000 € 98 €/m²
  • Nesne kodu 61823
  • Metrekare 2550 m²
  • Denize uzaklık 13 m
Satılık
320 000 € 9 €/m²
  • Nesne kodu 9541
  • Metrekare 34000 m²
  • Denize uzaklık 5000 m
Satılık
190 000 € 19 €/m²
  • Nesne kodu 42541
  • Metrekare 10000 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
215 000 € 215 €/m²
  • Nesne kodu 49316
  • Metrekare 1000 m²
  • Denize uzaklık 600 m
Satılık
175 000 € 184 €/m²
  • Nesne kodu 29001
  • Metrekare 947 m²
  • Denize uzaklık 11000 m
Satılık
210 000 €
  • Nesne kodu 2673
  • Metrekare 0 m²
  • Denize uzaklık 10000 m
Satılık
290 000 € 145 €/m²
  • Nesne kodu 49320
  • Metrekare 2000 m²
  • Denize uzaklık 1100 m

Bülten aboneliği