180 000 € 150 000 €
67 €/m²
Property 13597 photo 1
Property 13597 photo 2

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 10000 m
  • Havaalanına uzaklık: 46 km

Açıklama

Satılık Arsa 2225 metrekare Pieria’da. Şehir planının dışındadır . Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 150 metrekare. Mülk, muhteşem panoramik bir dağ, şehir manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
250 000 € 62 €/m²
  • Nesne kodu 10292
  • Metrekare 4000 m²
  • Denize uzaklık 2500 m
Satılık
150 000 € 375 €/m²
  • Nesne kodu 53302
  • Metrekare 400 m²
  • Denize uzaklık 600 m
Satılık
180 000 € 10 €/m²
  • Nesne kodu 62136
  • Metrekare 17000 m²
  • Denize uzaklık 700 m
Satılık
200 000 € 44 €/m²
  • Nesne kodu 22279
  • Metrekare 4500 m²
  • Denize uzaklık 6000 m
Satılık
195 000 € 319 €/m²
  • Nesne kodu 56039
  • Metrekare 610 m²
  • Denize uzaklık 9500 m
Satılık
250 000 € 250 €/m²
  • Nesne kodu 33151
  • Metrekare 1000 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
250 000 € 18 €/m²
  • Nesne kodu 63974
  • Metrekare 13750 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
160 000 € 320 €/m²
  • Nesne kodu 34010
  • Metrekare 500 m²
  • Denize uzaklık 150 m
Satılık
215 000 € 430 €/m²
  • Nesne kodu 52610
  • Metrekare 500 m²
  • Rooms 2
Satılık
180 000 € 11 €/m²
  • Nesne kodu 64936
  • Metrekare 16170 m²
  • Denize uzaklık 450 m

Bülten aboneliği