180 000 €
11 €/m²
Property 64936 photo 1
Property 64936 photo 2
Property 64936 photo 3

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 450 m
  • Havaalanına uzaklık: 80 km

Açıklama

Satılık Arsa 16170 metrekare Pieria’da. Şehir planının dışındadır . Arsanın imarı bulunmaktadır. Daire ruhsatlı 600 metrekare. Mülk, güzel bir deniz, dağ manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
200 000 € 160 000 € 27 €/m²
  • Nesne kodu 56527
  • Metrekare 5869 m²
  • Denize uzaklık 2500 m
Satılık
250 000 € 62 €/m²
  • Nesne kodu 10292
  • Metrekare 4000 m²
  • Denize uzaklık 2500 m
Satılık
180 000 € 36 €/m²
  • Nesne kodu 6830
  • Metrekare 5000 m²
  • Denize uzaklık 600 m
Satılık
240 000 € 20 €/m²
  • Nesne kodu 22520
  • Metrekare 12000 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
200 000 € 200 €/m²
  • Nesne kodu 22529
  • Metrekare 1000 m²
  • Denize uzaklık 300 m
Satılık
200 000 € 100 €/m²
  • Nesne kodu 3336
  • Metrekare 2000 m²
  • Denize uzaklık 4500 m
Satılık
200 000 € 44 €/m²
  • Nesne kodu 22279
  • Metrekare 4500 m²
  • Denize uzaklık 6000 m
Satılık
215 000 € 275 €/m²
  • Nesne kodu 13938
  • Metrekare 780 m²
  • Denize uzaklık 7000 m
Satılık
210 000 €
  • Nesne kodu 3761
  • Metrekare 0 m²
  • Denize uzaklık 200 m
Satılık
145 000 € 210 €/m²
  • Nesne kodu 7537
  • Metrekare 688 m²
  • Denize uzaklık 7500 m

Bülten aboneliği