250 000 €
250 €/m²
Property 33151 photo 1
Property 33151 photo 2
Property 33151 photo 3

Ayrıntılar

  • Yapı izni oranı: 0,8
  • Denize mesafe: 4000 m
  • Havaalanına uzaklık: 50 km

Açıklama

Satılık Arsa 1000 metrekare Pieria’da. Şehir planının bir parçasıdır. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Arsanın imarı bulunmaktadır. Daire ruhsatlı 800 metrekare. Mülk, muhteşem panoramik bir deniz, dağ, şehir manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
240 000 € 200 000 €
  • Nesne kodu 3936
  • Metrekare 0 m²
  • Denize uzaklık 250 m
Satılık
220 000 € 293 €/m²
  • Nesne kodu 6452
  • Metrekare 750 m²
  • Denize uzaklık 8000 m
Satılık
350 000 € 311 €/m²
  • Nesne kodu 6460
  • Metrekare 1125 m²
  • Denize uzaklık 8000 m
Satılık
315 000 € 220 €/m²
  • Nesne kodu 6633
  • Metrekare 1428 m²
  • Denize uzaklık 7000 m
Satılık
275 000 € 230 000 € 167 €/m²
  • Nesne kodu 7090
  • Metrekare 1375 m²
  • Denize uzaklık 7000 m
Satılık
300 000 € 263 €/m²
  • Nesne kodu 7535
  • Metrekare 1140 m²
  • Denize uzaklık 7500 m
Satılık
220 000 € 55 €/m²
  • Nesne kodu 7951
  • Metrekare 4000 m²
  • Denize uzaklık 1200 m
Satılık
300 000 € 230 000 € 46 €/m²
  • Nesne kodu 9057
  • Metrekare 4900 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
250 000 € 62 €/m²
  • Nesne kodu 10292
  • Metrekare 4000 m²
  • Denize uzaklık 2500 m
Satılık
300 000 € 214 €/m²
  • Nesne kodu 10510
  • Metrekare 1398 m²
  • Denize uzaklık 5500 m

Bülten aboneliği