Satılık - Arsa 610 m² Pieria’da

Yunanistan Makedonya Pieria Katerini
195 000 €
319 €/m²
Property 56039 photo 1
Property 56039 photo 2
Property 56039 photo 3
Property 56039 photo 4
Property 56039 photo 5
Property 56039 photo 6

Ayrıntılar

  • Yapı izni oranı: 0,8
  • Denize mesafe: 9500 m
  • Havaalanına uzaklık: 85 km

Açıklama

Satılık Arsa 610 metrekare Pieria’da. Şehir planının bir parçasıdır. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 488 metrekare. Mülk, güzel bir dağ manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
200 000 € 100 €/m²
  • Nesne kodu 23632
  • Metrekare 2000 m²
  • Denize uzaklık 300 m
Satılık
200 000 € 180 000 € 578 €/m²
  • Nesne kodu 2784
  • Metrekare 311 m²
  • Denize uzaklık 100 m
Satılık
195 000 € 100 000 € 25 €/m²
  • Nesne kodu 12546
  • Metrekare 4000 m²
  • Denize uzaklık 31000 m
Satılık
180 000 € 725 €/m²
  • Nesne kodu 51549
  • Metrekare 248 m²
  • Denize uzaklık 8000 m
Satılık
200 000 € 338 €/m²
  • Nesne kodu 10607
  • Metrekare 590 m²
  • Denize uzaklık 6000 m
Satılık
270 000 € 35 €/m²
  • Nesne kodu 51089
  • Metrekare 7642 m²
  • Denize uzaklık 6000 m
Satılık
170 000 € 42 €/m²
  • Nesne kodu 43656
  • Metrekare 4000 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
160 000 € 35 €/m²
  • Nesne kodu 56526
  • Metrekare 4460 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
160 000 € 320 €/m²
  • Nesne kodu 34010
  • Metrekare 500 m²
  • Denize uzaklık 150 m
Satılık
160 000 € 117 €/m²
  • Nesne kodu 59078
  • Metrekare 1358 m²
  • Denize uzaklık 7500 m

Bülten aboneliği