180 000 €
10 €/m²
Property 62136 photo 1
Property 62136 photo 2

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 700 m
  • Havaalanına uzaklık: 85 km

Açıklama

Satılık Arsa 17000 metrekare Pieria’da. Şehir planının bir parçasıdır. Arsanın imarı bulunmaktadır. Daire ruhsatlı 500 metrekare. Mülk, güzel bir dağ manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
180 000 € 200 €/m²
  • Nesne kodu 6455
  • Metrekare 900 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
150 000 € 37 €/m²
  • Nesne kodu 3413
  • Metrekare 4000 m²
  • Denize uzaklık 3500 m
Satılık
220 000 € 505 €/m²
  • Nesne kodu 30956
  • Metrekare 435 m²
  • Denize uzaklık 7500 m
Satılık
220 000 € 43 €/m²
  • Nesne kodu 43616
  • Metrekare 5062 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
240 000 € 36 €/m²
  • Nesne kodu 35484
  • Metrekare 6500 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
150 000 € 75 €/m²
  • Nesne kodu 34028
  • Metrekare 2000 m²
  • Denize uzaklık 150 m
Satılık
150 000 €
  • Nesne kodu 4557
  • Metrekare 0 m²
  • Denize uzaklık 6000 m
Satılık
220 000 € 55 €/m²
  • Nesne kodu 7951
  • Metrekare 4000 m²
  • Denize uzaklık 1200 m
Satılık
150 000 € 21 €/m²
  • Nesne kodu 26938
  • Metrekare 7000 m²
  • Denize uzaklık 4500 m
Satılık
200 000 € 231 €/m²
  • Nesne kodu 49970
  • Metrekare 864 m²
  • Denize uzaklık 8000 m

Bülten aboneliği