160 000 €
320 €/m²
Property 34010 photo 1
Property 34010 photo 2
Property 34010 photo 3

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 150 m
  • Havaalanına uzaklık: 110 km

Açıklama

Satılık Arsa 500 metrekare Pieria’da. Arazi arsası yaşam alanı inşası için tasarlanmamıştır. Şehir planının dışındadır . Arsada: iyi, belediye suyu. Mülk, güzel bir dağ manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
160 000 € 33 €/m²
  • Nesne kodu 41652
  • Metrekare 4750 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
170 000 € 404 €/m²
  • Nesne kodu 38834
  • Metrekare 420 m²
  • Denize uzaklık 5500 m
Satılık
195 000 € 100 000 € 25 €/m²
  • Nesne kodu 12546
  • Metrekare 4000 m²
  • Denize uzaklık 31000 m
Satılık
190 000 € 47 €/m²
  • Nesne kodu 62912
  • Metrekare 4000 m²
  • Denize uzaklık 900 m
Satılık
160 000 € 117 €/m²
  • Nesne kodu 59078
  • Metrekare 1358 m²
  • Denize uzaklık 7500 m
Satılık
160 000 € 320 €/m²
  • Nesne kodu 34010
  • Metrekare 500 m²
  • Denize uzaklık 150 m
Satılık
145 000 € 210 €/m²
  • Nesne kodu 7537
  • Metrekare 688 m²
  • Denize uzaklık 7500 m
Satılık
130 000 € 130 €/m²
  • Nesne kodu 3508
  • Metrekare 1000 m²
  • Denize uzaklık 180 m
Satılık
220 000 € 37 €/m²
  • Nesne kodu 56156
  • Metrekare 5850 m²
  • Denize uzaklık 80 m

Bülten aboneliği