Satılık - Arsa 500 m² Pieria’da

Yunanistan Makedonya Pieria Katerini
215 000 €
430 €/m²
Property 52610 photo 1
Property 52610 photo 2
Property 52610 photo 3
Property 52610 photo 4
Property 52610 photo 5
Property 52610 photo 6

Ayrıntılar

  • Oda sayısı: 2
  • Yapı izni oranı: 1,2
  • Bedrooms: 2
  • Denize mesafe: 8000 m
  • Havaalanına uzaklık: 85 km

Hizmetler

  • Depo

Açıklama

Satılık Arsa 500 metrekare Pieria’da. Şehir planının bir parçasıdır. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 410 metrekare.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
220 000 € 37 €/m²
  • Nesne kodu 56156
  • Metrekare 5850 m²
  • Denize uzaklık 80 m
Satılık
180 000 € 10 €/m²
  • Nesne kodu 62136
  • Metrekare 17000 m²
  • Denize uzaklık 700 m
Satılık
280 000 € 58 €/m²
  • Nesne kodu 56380
  • Metrekare 4800 m²
  • Denize uzaklık 250 m
Satılık
200 000 € 66 €/m²
  • Nesne kodu 60981
  • Metrekare 3000 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
180 000 € 200 €/m²
  • Nesne kodu 6455
  • Metrekare 900 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
200 000 € 100 €/m²
  • Nesne kodu 23632
  • Metrekare 2000 m²
  • Denize uzaklık 300 m
Satılık
200 000 € 180 000 € 88 €/m²
  • Nesne kodu 6040
  • Metrekare 2040 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
270 000 € 36 €/m²
  • Nesne kodu 19902
  • Metrekare 7497 m²
  • Denize uzaklık 500 m
Satılık
200 000 € 30 €/m²
  • Nesne kodu 9367
  • Metrekare 6500 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
180 000 € 120 000 € 19 €/m²
  • Nesne kodu 10702
  • Metrekare 6100 m²
  • Denize uzaklık 2200 m

Bülten aboneliği