250 000 €
62 €/m²
Property 10292 photo 1
Property 10292 photo 2
Property 10292 photo 3

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 2500 m
  • Havaalanına uzaklık: 44 km

Açıklama

Satılık çit Arsa 4000 metrekare Pieria’da. Şehir planının dışındadır . Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Arsanın imarı bulunmaktadır. Daire ruhsatlı 150 metrekare. Mülk, muhteşem panoramik bir deniz, dağ, şehir manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
215 000 € 53 €/m²
  • Nesne kodu 32012
  • Metrekare 4000 m²
  • Denize uzaklık 300 m
Satılık
315 000 € 220 €/m²
  • Nesne kodu 6633
  • Metrekare 1428 m²
  • Denize uzaklık 7000 m
Satılık
220 000 € 183 €/m²
  • Nesne kodu 49299
  • Metrekare 1200 m²
  • Denize uzaklık 35000 m
Satılık
350 000 € 311 €/m²
  • Nesne kodu 6460
  • Metrekare 1125 m²
  • Denize uzaklık 8000 m
Satılık
210 000 € 190 000 € 147 €/m²
  • Nesne kodu 63943
  • Metrekare 1285 m²
  • Denize uzaklık 8800 m
Satılık
240 000 € 200 000 €
  • Nesne kodu 3936
  • Metrekare 0 m²
  • Denize uzaklık 250 m
Satılık
340 000 € 73 €/m²
  • Nesne kodu 32786
  • Metrekare 4600 m²
  • Denize uzaklık 600 m
Satılık
350 000 € 190 000 € 313 €/m²
  • Nesne kodu 40014
  • Metrekare 607 m²
  • Denize uzaklık 2500 m
Satılık
260 000 € 216 €/m²
  • Nesne kodu 49646
  • Metrekare 1200 m²
  • Denize uzaklık 400 m
Satılık
340 000 € 261 €/m²
  • Nesne kodu 21581
  • Metrekare 1300 m²
  • Denize uzaklık 4000 m

Bülten aboneliği