250 000 €
18 €/m²
Property 63974 photo 1

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 2000 m
  • Havaalanına uzaklık: 100 km

Açıklama

Satılık Arsa 13750 metrekare Pieria’da. Şehir planının bir parçasıdır. Arsada: belediye suyu. Arsanın imarı bulunmaktadır. Daire ruhsatlı 500 metrekare. Mülk, muhteşem panoramik bir dağ manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
350 000 € 311 €/m²
  • Nesne kodu 21582
  • Metrekare 1123 m²
  • Denize uzaklık 4500 m
Satılık
340 000 € 73 €/m²
  • Nesne kodu 32786
  • Metrekare 4600 m²
  • Denize uzaklık 600 m
Satılık
280 000 € 56 €/m²
  • Nesne kodu 24781
  • Metrekare 5000 m²
  • Denize uzaklık 750 m
Satılık
250 000 € 62 €/m²
  • Nesne kodu 10292
  • Metrekare 4000 m²
  • Denize uzaklık 2500 m
Satılık
220 000 € 37 €/m²
  • Nesne kodu 56156
  • Metrekare 5850 m²
  • Denize uzaklık 80 m
Satılık
281 000 € 67 €/m²
  • Nesne kodu 48956
  • Metrekare 4151 m²
  • Denize uzaklık 1300 m
Satılık
250 000 € 50 €/m²
  • Nesne kodu 59705
  • Metrekare 5000 m²
  • Denize uzaklık 750 m
Satılık
260 000 € 216 €/m²
  • Nesne kodu 49646
  • Metrekare 1200 m²
  • Denize uzaklık 400 m
Satılık
350 000 € 311 €/m²
  • Nesne kodu 6460
  • Metrekare 1125 m²
  • Denize uzaklık 8000 m
Satılık
350 000 € 320 000 € 65 €/m²
  • Nesne kodu 3225
  • Metrekare 4862 m²
  • Denize uzaklık 50 m

Bülten aboneliği