320 000 € 290 000 €
362 €/m²
Property 42964 photo 1

Ayrıntılar

  • Yapı izni oranı: 4
  • Denize mesafe: 8700 m
  • Havaalanına uzaklık: 19 km

Açıklama

Satılık Arsa 800 metrekare Attiki’de. Daire ruhsatlı 400 metrekare.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
275 000 € 198 €/m²
  • Nesne kodu 11564
  • Metrekare 1385 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
270 000 € 235 000 € 229 €/m²
  • Nesne kodu 23281
  • Metrekare 1025 m²
  • Denize uzaklık 220 m
Satılık
330 000 € 50 €/m²
  • Nesne kodu 29659
  • Metrekare 6500 m²
  • Denize uzaklık 5400 m
Satılık
450 000 € 375 €/m²
  • Nesne kodu 14679
  • Metrekare 1200 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
400 000 € 80 €/m²
  • Nesne kodu 32648
  • Metrekare 5000 m²
  • Denize uzaklık 13000 m
Satılık
450 000 € 78 €/m²
  • Nesne kodu 22907
  • Metrekare 5704 m²
  • Denize uzaklık 2500 m
Satılık
260 000 € 93 €/m²
  • Nesne kodu 36621
  • Metrekare 2786 m²
  • Denize uzaklık 14000 m
Satılık
285 000 € 82 €/m²
  • Nesne kodu 37866
  • Metrekare 3470 m²
  • Denize uzaklık 5000 m
Satılık
450 000 € 225 €/m²
  • Nesne kodu 31362
  • Metrekare 2000 m²
  • Denize uzaklık 10000 m

Bülten aboneliği