250 000 €
208 €/m²
Property 11565 photo 1
Property 11565 photo 2
Property 11565 photo 3

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 1300 m
  • Havaalanına uzaklık: 17 km

Açıklama

Satılık Arsa 1200 metrekare Attiki’de. Şehir planının bir parçasıdır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
310 000 € 673 €/m²
  • Nesne kodu 43733
  • Metrekare 460 m²
  • Denize uzaklık 10 m
Satılık
215 000 € 215 €/m²
  • Nesne kodu 19254
  • Metrekare 1000 m²
  • Denize uzaklık 250 m
Satılık
267 000 € 41 €/m²
  • Nesne kodu 14960
  • Metrekare 6458 m²
  • Denize uzaklık 250 m
Satılık
260 000 € 32 €/m²
  • Nesne kodu 13214
  • Metrekare 7900 m²
  • Denize uzaklık 1500 m
Satılık
265 000 € 72 €/m²
  • Nesne kodu 56755
  • Metrekare 3660 m²
  • Denize uzaklık 90 m
Satılık
240 000 € 264 €/m²
  • Nesne kodu 29069
  • Metrekare 906 m²
  • Denize uzaklık 1900 m
Satılık
320 000 € 290 000 € 362 €/m²
  • Nesne kodu 42964
  • Metrekare 800 m²
  • Denize uzaklık 8700 m
Satılık
266 000 € 280 €/m²
  • Nesne kodu 13845
  • Metrekare 950 m²
  • Denize uzaklık 850 m
Satılık
350 000 € 39 €/m²
  • Nesne kodu 23362
  • Metrekare 8850 m²
  • Denize uzaklık 1600 m
Satılık
275 000 € 198 €/m²
  • Nesne kodu 11564
  • Metrekare 1385 m²
  • Denize uzaklık 1000 m

Bülten aboneliği